Patikros

Iš MCSlime.LT.
13:21, 4 rugpjūčio 2024 versija, sukurta M0dii (aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Pereiti į navigaciją Jump to search

Šiame puslapyje pateikiama informacija apie patikras.

Apie[keisti | redaguoti vikitekstą]

Patikra yra vadinama tada, kai komandos narys (dažniausiai „Pagalba“) tikrina ar žaidėjas mūsų serveryje žaidžia be žaidimą palengvinančių ar pranašumą prieš kitus žaidėjus suteikiančių modifikacijų ir nepažedžia mūsų serverio taisyklių.

Patikra vyksta skambučio principu, „Discord“ platformoje. Žaidėjui yra suteikiamas trumpas periodas (10 minučių), per kurį jis privalo pakviesti tikrintoją į „draugus“ (angl. „friends list“) (arba patikroms atlikti skirtame kanele mūsų Discord serveryje) ir prisijungti prie skambučio, pasidalinti savo ekrano vaizdu (angl. „screen-share“) ir, esant reikalui, parsisiųsti komandos nario atsiūstą programinę įrangą. Jeigu žaidėjas to nepadarys - bus užskaityta kaip patikros vengimas ir/ar atsisakymas ir žaidėjas bus užblokuotas.

Sutikimas[keisti | redaguoti vikitekstą]

Žaidėjai, kurie žaidžia mūsų serveryje, automatiškai sutinka būti tikrinami mūsų komandos, bet kuriuo metu.

Saugumas[keisti | redaguoti vikitekstą]

Komandos nariai, atliekantys patikras, privalo įrašyti patikros procesą. Vaizdo įraše turi matytis žaidėjo dalinamasis ekrano vaizdas ir girdėtis tikrinamojo asmens balsas. Patikrą atliekantis komandos narys neprivalo įrašyti savo balso.

Žaidėjai, kurie yra tikrinami, taip pat turi teisę patikros procesą įrašyti ir skųstis administratoriams, jei turi pretenzijų.

Vaizdo įrašas turi būti saugomas ne mažiau nei 7 d.

Administracijos naudojami įrankiai[keisti | redaguoti vikitekstą]

Šie įrankiai yra patvirtinti aukštesnių rangų komandos narių ir patikrą atliekantis komandos narys gali jomis naudotis. Žaidėjas, kuris yra tikrinamas, privalo sutikti parsisiųsti šias programas, kitu atveju bus daroma išvada, kad žaidėjas turi ką slėpti ir, tokiu atveju, bus užblokuojamas.

Įrankiai gali būti neteisingai aptinkami kaip virusas. Tai yra todėl, nes šie įrankiai tikrina įvairias failų modifikacijas ir kitus sisteminius pokyčius itin aukštame operacinės sistemos lygyje.

Patvirtinti įrankiai: